Seminář Dr. Avdeeva “Vaše světlo”

Translighters

24. – 26.3.2015, 10:00 – 15:00  proběhne  seminář Dr.Avdeeva

Adresa: Vratislavova 77/31, Praha, Vyšehrad

Seminář Dr.Avdeeva bude logickým pokračováním rozvoje nestandartních (nerozvinutých) schopnosti, se kterým jste měli příležitost se setkat v našem centru. Od našich kurzů se seminář Dr. Avdeeva zásadně liší tím, že učí jednotlivce ne jen samostatnosti, ale i zcela odlišnému způsobu organizace vztahů ve společnosti.

Na tomto jedinečném třídenním semináři vás Dr. Avdeev seznámí jak s teorií a výsledky svých výzkumů, tak s praktickou prací s biosvětlem. Naučíte se pracovat se svým energetickým tělem a dokonce i kooperovat pomocí biosvětla s jinými lidmi. Při práci si budete moci vyzkoušet i vliv Translighters a zkusit si jejich podporu na vlastní kůži. Dozvíte se více o Biointernetu a naučíte se nové způsoby napojení na tuto celosvětovou síť.

Seminář staví na vědeckých pozorováních posledních desetiletí, které prokázaly, že živé organismy, stejně jako každé těleso, jsou prostoupeny několika druhy energie, které se dají ovládat silou vůle.

Hodiny se dělí na teoretickou část, kdy Dr.Avdeev popisuje podstatu energie a vysvětluje, jak pomoci ni změnit realitu, ve které žijeme, a na praktická cvičení. Nechybí ani klasická prezentace struktur, objevených v laboratoři informačního designu.

Ceny 
Standardní – 3.000 Kč.
Pro absolventy kurzů tohoto centra – 2.000 Kč.
Pro učitele IIV – 1.500

V průběhu semináře zájemci budou mít možnost se seznámit s technologii Translighters a kamerou Bio-Well pro skenování a analyzování energetického pole člověka.

V případě zájmu analýzu Vašeho energetického stavu provede Dr. Avdeev.  (Cena 500 Kč)

Seminář probíhá v rámci projektu Human Light System.

 

 


Leave a Reply